Reading Time: 1 minute

Evet, seyahatini kazanca çevirdin bile şimdi yapman gerekenler çok daha basit! Hadi gel yapman gerekenlere daha yakından bakalım.

#1- Ürünleri aldığını alıcıya bildirmeyi unutmamalısın! Ürünleri aldığını bildir ki alıcıyı ürünleri kavuşmasına az kaldığı konusunda bilgilendirelim.

#2- Aldığın ürünleri, alışveriş sürecini logomuzla ya da Glocalzone uygulaması ile bir fotoğrafını çekersen sosyal medya hesaplarımızda ve tüm üyelerimizle paylaşıp deneyimini daha geniş kitlelere duyurmak isteriz. Çektiğin görselleri ekin@glocalzone.com’a göndermen yeterli! İşte sana bir örnek;

Processed with VSCO with c7 preset

#3-Aldığın ürünün paketlemesine özen göstermelisin, eğer ürün kırılgan bir şeyse, onu koruyacak şekilde bavuluna yerleştirmelisin! Bazı ürünleri el bagajında da taşıyabilirsin, bu konuda hava yolu şirketlerinin yönlendirmelerini okumayı unutma!

#4-Ürünleri teslim etmeden önce bir buluşma noktası belirlemeyi unutma. Buluşmalarının yüz yüze olmasını tavsiye ediyoruz.

Eğer alıcı ile ürünü kargo ile ulaştırmak üzere anlaştıysan, kargo takip numarasını not etmeyi unutmamalısın.

#5- Ürünleri teslim ettiğinde uygulama üzerinden teslim ettim butonuna bas! Alıcım da “teslim aldım” butonuna bastıktan sonra kazancını sana aktaracağız.

Kazancını en yakın zamanda almak isteyenler için eve döndüklerinde teslimatı bir an önce yapmalarını tavsiye ediyoruz.🙂

#6-Glocalzone’daki diğer üyeleri daha doğru yönlendirmek adına senin geri dönüşlerine çok ihtiyacımız var! Alıcını oyla ve Glocalzone’un sınırsız dünyasını genişletmemize yardımcı ol!

Yaşadığın deneyimi 100.000’lerce insan ile paylaşmak istersen bu formu doldur, hikayeni birlikte anlatalım!