Reading Time: 1 minute

Bu zor günler geçecek, kokusu burnumuzda tüten kahveyi, yine dilediğin ülkeden hızlıca getirtecek, ve tekrar yola çıkacaksın. Geçen sene çıkmayı ertelediğin o seyahat planını yapıp gönlünce gezeceksin. O zamanlar gelene kadar seyahat kısıtlamalarından dolayı yaşayabileceğin her türlü sorunda yanındayız. Peki sana nasıl yardımcı olabiliriz?

Şu an birçok ülkenin Covid-19 virüsü için aldığı sağlık önemlerinin en başında seyahat kısıtlamaları var. Seyahat kısıtlamalarından dolayı getireceğin teslimat ile ilgili endişeye düşmene gerek yok, help@glocalzone.com adresinden bize ulaşıp seyahatinin ertelendiğini bildirmen yeterli olacaktır. Senin için ürün isteyenle konuşup teslimatını seyahat kısıtlamaları kalktığında getirmek istediğini bildireceğiz.

Sağlığına dikkat et! DSÖ ‘nün (Dünya Sağlık Örgütü) yayınladığı talimatlara mutlaka uymalısın. Dünya sağlık örgütünün sitesinden tüm güncellemeleri takip edebilirsin. Covid-19 ile ilgili iyi haberleri seninle Instagram hesabımızdan paylaşıyor olacağız, ayrıca bu süreçte sosyal medya hesaplarımızdan birlikte ilham alacağız. Bizi hemen takip et!

Glocalzone Instagram Hesabına git

Glocalzone Twitter Hesabına git

Bu süreçte getirenleri mağdur etmemek adına aldığımız bütün kararlarda yanımızda olan ve anlayış gösteren tüm ürün isteyenlere teşekkür ederiz. Dilediğin ürünü Glocalzone ile istemeye devam edebilirsin. Getirenler, seyahat zamanları ile ilgili sana mutlaka bilgi verecektir. Eğer desteğe ihtiyacın olursa help@glocalzone.com adresinden bize ulaşabilirsin.

Glocalzone’u yeniliyoruz! Bu günler bittiğinden sana daha iyi bir deneyim sunmak için çalışıyoruz. Senden aldığımız tüm geri dönüşleri dinledik ve harekete geçtik. Daha kolay kullanımlı mobil uygulamamızı geliştiriyoruz.