HomeAlışveriş AsistanınXbox Series X Ön Siparişi Nasıl Yapılır?

Xbox Series X Ön Siparişi Nasıl Yapılır?

0
51

Yılın en çok beklenen oyun konsolu olan Xbox Series X, açıklanan özellikleriyle, gelmiş geçmiş en performanslı Xbox olarak tarihe geçecek. Ön siparişinin nasıl yapılacağını kara kara düşünülen Xbox Series X, konsolların geleceğine yön verecek. Bu çağının ötesinde olacak oyun konsolu Xbox Series X’in fiyatı ve çıkış tarihi ise merak konusu. Bu yazımızda “Xbox Series X kaç para olacak?”, “Ne zaman satışa sunulacak?” ve “Xbox Series X ön siparişi nasıl yapılır?” sorularının hepsinin cevabını bulacaksınız.

Konsol oyunları açısından yeni bir çağ başlatacak olan Xbox Series X, bilinen Xbox’ların aksine tamamen yeniden tasarlandı. Aralık 2019’da Los Angeles’ta düzenlenen Game Awards’ta ismi “Project Scarlett” olarak belirtilmişti. Ancak Xbox’ın büyüklerinden olan Phil Spencer, Series X ismi ile beraber daha sürdürülebilir daha geleceğe dönük bir başyapıt üreteceklerini belirtti ve isim Xbox Series X halini aldı. Fakat bu mükemmel konsol “Xbox Series X” ne kadar olacağı konusundaki gizemliliğini koruyor. Daha önceki versiyonları Xbox One ve Xbox One X’in $499 civarında satışa çıktığını düşünürsek Xbox Series X’in de bu fiyata yakın satışa çıkacak diye düşünebiliriz. Geçmiş ürün fiyatlandırmasına bakarsak Xbox Series X’in Türkiye’de 7000-8000 ₺ bandında olacağını tahmin edebiliriz. Biliyorum, sen de benim gibi coğrafya kaderdir diye düşünüyorsun. Merak etme, Glocalzone ile şartları eşit hale getiriyoruz. Aşağıda detaylarına yer verdiğimiz Glocalzone ile ABD’deki çıkış fiyatıyla Xbox Series X’e kavuşman mümkün!

Sadece Xbox Series X donanımı kullanılarak geliştirilen oyunlar Xbox Series X’in çıkış tarihiyle beraber oyuncularla buluşacak. Herkesin heyecanla beklediği Assasins Creed: Valhalla, The Medium ve DIRT 5’in oyuncularla buluşma tarihleri Xbox Series X’de saklı. Şu ana kadar net bir açıklama yapılmamasına rağmen Xbox Series X’in 2020 yılının Eylül, Ekim, Kasım, Aralık aylarından birinde satışa çıkabileceği konuşuluyor. Son zamanlarda trend haline gelen Xbox Series X, çeşitli sosyal medya kanallarındaki tartışmalara bakılırsa “2020 Thanksgiving”te sevenleriyle buluşacak. Ancak covid-19 pandemisi, süreci uzatabilir. Bu durum canını sıkmasın, yukarıda da bahsettiğimiz gibi Glocalzone Xbox Series X’e ABD’deki çıkış tarihinde ulaşmanı sağlayabilir. Ürüne ilk sahip olmakla kalmayıp, Xbox Series X için ABD’deki çıkış fiyatını ödeyeceksin. Glocalzone seni bu yolda ABD’ye yolculuk yapan kişilerle tanıştırıp ürünü alman için iletişimi sağlayacak. Bu güvenli deneyimşi yaşayıp Xbox Series X için ön sipariş vermek istersen hemen Glocalzone’un ön sipariş mail listesine kaydolabilirsin. Ön sipariş konusunda her türlü bildirimden ve gelişmeden anlık olarak haberdar olacaksın!Glocalzone’u kullanmak ise çok basit:

  1. Glocalzone uygulamasını AppStore veya Google Play’den indirebilirsin.
  2. Uygulama üzerinden Glocalzone gezginlerine talebini ilet
  3. İsteğini kabul eden gezginlerle detaylarda anlaş ve uygulama üzerinden ödemeni yap.
  4. Gezgin ülkene gelince buluş ve ürününü teslim al, Gezgin ülkene dönüp ürünleri teslim edene kadar ödemen Glocalzone güvenli hesabında güvende olacak.

İşte bu kadar Glocalzone ile Xbox Series X’e ilk sen sahip oldun!

Glocalzone’u indirmek için tıkla