Glocalzone Blog

 1. Yarışmanın organizatörü Glocalzone OÜ Tallinn Estonia; yarışma Glocalzone OÜ Tallinn Estonia tarafından düzenlenmektedir. Çekilişe 21.06.2020 tarihine kadar katılmak mümkündür.
 2. Yalnızca 18 yaşın üzerindeki gerçek kişiler katılabilir. Glocalzone çalışanları ve yakınları katılım kapsamı dışındadır.
 3. Çekilişe katılım, katılımcının Instagram üzerinde “@glocalzonetr” tarafından paylaşılan “Uçak Bileti Kazan” adlı efektin hikayeler üzerinde #bitsedegezsek etiketi ile paylaşması, ilgili gönderi ( https://www.instagram.com/p/CA_BcZbgVsN/ )’ye minimum 2 hesabı yorum olarak etiketlemesi ve @glocalzonetr takipçisi olması gereklilikleri ile sağlanır. Katılımcıların hesaplarının herkese açık olması gerekmektedir.
 4. Glocalzone, özellikle teknik nedenlerden ötürü, bir çekilişin mevcudiyetini sınırlama veya geçici olarak askıya alma hakkına sahiptir. Bu nedenlerden herhangi bir hak doğmamaktadır.
 5. Belirtilen ödül Glocalzone tarafından verilmektedir. (1 x @glocalzonetr tarafından yayınlanan “Uçak Bileti Kazan” efektinde yer alan lokasyonlardan, kişiye efekt uyguladıktan sonra hikaye sonunda çıkan lokasyona uçak bileti.)
 6. Tüm nitelikli katılımcılar aynı kazanma şansına sahiptir. Her katılımcı yukarıdaki ödüllerden bir kişilik giriş bileti kazanabilir. Nakit ödeme veya farklı bir ürün ile değişimi mümkün değildir.
  Başkalarına devredilemez.
 7. Kazanan, çekiliş ile belirlenecek ve en geç 30.06.2020 tarihinde Instagram üzerinden duyurulacaktır.
 8. Kazananın başarılı bir şekilde bildirilmesinden sonra, ödül e-posta yoluyla gönderilir.
 9. Katılımcı, bu yarışmayı gerçekleştirmek ve işlemek amacıyla verilerinin toplanması, işlenmesi ve depolanmasına katıldığını kabul eder. Yarışmaya katılmanın ve işlenmenin ardından kazanan katılımcının verileri ve kaybeden katılımcıların verileri silinecektir. Kişisel bilgilerin üçüncü şahıslara kötüye kullanılması veya ifşa edilmeyecektir. Kazananların isim ve soyisimleri sosyal medya kanallarında yayımlanacaktır.

10. Son katılım tarihi 21.06.2020.