HomeGlocalzone!Ülke Ülke iPhone 12 Fiyatları

Ülke Ülke iPhone 12 Fiyatları

0
214

iPhone 12 serisi ülkemizde satışa çıktığından beri teknoloji severlerin dilinden düşmedi. Gerek performansıyla gerek tasarımıyla gerekse fiyatıyla zirvedeki yerini korudu. En ucuz iPhone 12’yi nereden alabileceğinizi düşünenlerdenseniz bu yazımız size yol gösterebilir! Japonya’dan Belçika’ya, Belçika’dan Meksika’ya kadar iPhone 12 fiyatlarını sizin için listeledik. Kim bilir belki bu yazımız bir sonraki seyahat rotanız için bir ilham kaynağı olur ✈️ Başlamadan önce son bir not: Listeyi iPhone 12 64GB modelini baz alınarak hazırladık!

iPhone 12 Fiyatları – Martin Sanchez adlı kişinin Pexels‘daki fotoğrafı

Türkiye

Listenin başına kendi ülkemizi koyarak başlayalım. Türkiye, ne yazık ki iPhone 12 alabileceğiniz en pahalı ülkeler arasında yer alıyor. 64GB kapasiteli iPhone 12, Amerika’da $829 fiyat etiketine sahip. Türkiye’de ise iPhone 12’nin fiyatı $1479 civarlarında.

Yunanistan

Komşumuz… Kültürel benzerlikleriyle bizi andıran güzel Akdeniz ülkesi Yunanistan’da ise fiyatlar biraz daha düşük. iPhone 12’nin Yunanistan fiyatı $1160 sularında geziyor.

iPhone 12 Fiyatları – Apple

Italya

Yolumuza Akdeniz sahillerinden devam edelim. Avrupa’nın tarihi kalesi İtalya’da iPhone 12 fiyatları $1005 civarında geziyor. Yani aşağı yukarı €939.

Ingiltere

Genelde Ingiltere, yurt dışından telefon almak isteyenlerin ilk kapılarından biri konumundadır. İngiltere’de 23 Ekim’de satışa sunulan iPhone 12’nin fiyatı $1003 yani £799.

Belçika

Belçika’ya seyahat edenlerin sıkça duyduğu bir soru: “Gelirken çikolata getirir misin?”. Belçika’da iPhone 12 fiyatları İngiltere’ye göre daha iyi durumda. Çikolata diyarından $982‘a iPhone 12 alabilirsiniz.

Almanya

Ikinci memleket… Yavru vatan… Mutlaka seyahat eden birini bulabileceğiniz nadir ülkelerden. Almanya’da iPhone 12 fiyatları ise $973 bandında.

Birleşik Arap Emirlikleri

Son dönemlerin yıldızı Birleşik Arap Emirlikleri, iPhone 12’nin en ucuza satıldığı ülkelerden. MacIndex‘in en ucuz iPhone 12 listesinde $888 fiyat etiketiyle 5. sırada. Belki yaz tatilinizi planlarken Birleşik Arap Emirlikleri’ni de rotanıza alırsınız 🐪

iPhone 12 – Apple

Japonya

Teknolojinin yıllardır değişmeyen başkenti Japonya, $791 fiyat etiketiyle en ucuz iPhone 12’ye sahip. Kültürel bir gezi planlamak için büyük bir fırsat 🍜

iPhone 12’yi Yurt Dışından Nasıl Alırım?

Eğer yakın zamanda bir seyahat planın yoksa ve iPhone 12’yi satın almak istiyorsanGlocalzone ile sipariş verebilirsin! Seyahat planın varsa valizinde bir iPhone 12’lik yer açsan iyi olur, çünkü Glocalzone ile seyahat ederken para da kazanabilirsin! Daha fazlasını öğrenmek için tek yapman gereken Glocalzone uygulamasını indirip, üye olmak 👜