Amazon Prime Day’de Nasıl Alışveriş Yapılır?

Glocalzone101

Written by:

Reading Time: 1 minute

Amazon Prime Day 15-16 temmuzda başlıyor!

Amazon Prime Day Amazon’un her sene Prime üyelerine yaptığı büyük indirimdir. Teknolojiden kozmetiğe birçok popüler ürün bu indirimde %70’e varan indirimlerle satışa sunulur. Dünyaca ünlü popüler ürünleri yüksek kar ederek satın almak isterseniz bu büyük indirimi kesinlikle kaçırmamalısınız! 

Fakat bu ürün indirimlerinden yararlanabilmek için Amazon Prime üyesi olmalısınız. Neyse ki Glocalzone ekibi olarak nasıl ücret ödemeden Prime üyesi olup Prime Day fırsatlarından yararlanabileceğinizi anlatacağız!

Amazons Prime Day Is a Huge Win For Its Menswear Business

Amazon, Glocalzone üyelerinin en çok ürün istedikleri yerlerden biridir. Dolayısı ile seyahat ederken ekstra para kazanmak isteyen Glocalzone üyelerimizin Prime Day üyeliğinin kesinlikle olması gerekir. Böylece yüksek gezgin komisyonuna sahip birçok ürünü kaçırmazsınız. Tabi aynı zamanda ürün talep edenlerin de tüm indirimleri görebilmesi için Amazon Prime üyeliğine ihtiyaçları vardır. 

Amazon şimdiden birkaç indirimi açıkladı bile!: 

Peki nedir bu Prime üyeliği?

Prime üyeliği Amazon’un kullanıcılarına ekstra fırsat ve hizmetler sundukları bir üyeliktir.

Bu fırsatlar arasında koşulsuz iadelerden tutun da aynı gün içinde teslimata kadar birçok akıl almaz fırsat bulunmakta. Ücreti $13 olan bu üyeliğin 30 günlük bir deneme süresi bulunmaktadır. Bu 30 günlük deneme sürecinde Prime Day’in tüm fırsatlarını deneyimleyebilirsiniz.

İşte bu 30 günlük deneme süresinde Prime Day süresince Amazon Prime’ın tüm fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Peki bunu nasıl yapacağız? 

1-Bu linke tıklayın ve Amazon Prime Sayfasına Gidin!

2-Karşınıza çıkan pencerede “TRY PRIME” butonuna tıklayıın.

3- Amazon hesbaınızı “Create your amazon account” yazılı butona tıklayıp oluşturabilirsiniz.

4-Karşınıza ödeme ekranı çıkacak. Kredi kartı bilgilerinizi rahatlıkla girebilirsiniz. Çünkü 30 gün içinde istediğiniz zaman üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. 😇

Bu aşamadan sonra Amazon Prime Day üyeliğinizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Tabi daha sonradan $13 dolar ödemek istemiyorsanız 30 gün dolmadan üyeliğinizi iptal etmeyi unutmayın. Şimdi bu linke tıklayarak mobil uygulamamıza geri dönebilir ve alışverişe başlayabilirsiniz.

Comments are closed.