Almanya’dan Kesinlikle Almanız Gereken Ürünler

Almanya’dan Kesinlikle Almanız Gereken Ürünler

Avrupa turlarının vazgeçilmez rotası Almanya! İlginçliklerle dolu alışveriş dünyasından etkilenmeyip elin boş eve dönmen imkansız! Peki Almanya’dan ne almalısın? Biz senin için bir liste hazırladık. İşte o ürünler:

Microsoft Surface Pro 7

Price: $749-$899

Surface Pro 7 oldukça hafif ve ergonomik bir yapıya sahip. Stant alt yapısı sayesinde tablet şeklinde de kullanılabilen Surface Pro 7 iddialı donanım özellikleri ile karşımıza çıkarken daha başarılı bir Windows deneyimi sunuyor.

Dji Mavic 2 Pro 

Fiyat: $1599

Drone çılgınlığı tüm dünyada hızla büyümekte! Artık her gökyüzüne bakışımızda bir drone görmemiz mümkün! Bir drone ile film bile çekebilirsiniz. Fakat fiyatları da bu cihazlar kadar şaşırtıcı nitelikte. Neyse ki Almanya drone satın almak için en uygun yerlerden biri.

Adidas Ürünleri 

Almanya’da bir Adidas ayakkabı fiyatı: €70

Her ne kadar Adidas Türkiye’de popüler olsa da Almanya’da o kadar da popüler olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. İşte tam da bu yüzden Adidas ürünleri, özellikle de ayakkabıları Almanya’da diğer ülkelere göre çok daha ucuz. Çok istediğin bir Adidas ayakkabıyı kolaylıkla Glocalzone’daki gezginlerden isteyebilirsin.

Oculus Quest
Fiyat: $399 – 499$

Hiçbir limit olmadan oyun oynamaya ne dersin? Bilgisayar yok, kablo derdi yok! Sanal gerçeklikte oyun oynama deneyimini başka bir boyuta taşıyan bu ürün bizlere, hemen her yerde oyun oynayabilme imkanı veriyor!

The Ordinary Natural Moisturizing Factors

Cildinizin dış katmanını koruyan ve nemli kalmasını sağlayan bu ürün anında etki ederek kalıcı sonuçlar yaratıyor. Denemek istersen Glocalzone’da Almanya seyahati olan bir gezginimizden isteyebilrisin!

Google Pixel 4XL Google’ın yenilikçi dünyasına adım atmak istiyorsun ama yaşadığın ülkede Google ürünlerine ulaşmak o kadar da kolay değil mi ? O zaman Almanya’ya gittiğinde yanına bir Google ürünü al deriz. Almanya’ya gidemeyenler de yukarıdaki butona tıklayarak kolayca Google Pixel XL 4 veya herhangi bir Google ürününü sipariş edebilir.

Tabii ki Alman Çikolatası!

alman çikolatası ile ilgili görsel sonucuAlmanya’ya gidip de çikolatasız dönen bir türkle henüz tanışmadım ya sen? Yine de bilmeyen varsa Alman çikolataları da Almanya’dan kesinlikle almanız gereken ürünlerden. Çeşit çeşit alman çikolatalarını bavuluna atmadan gelme.

 

Kindle, 2019

10 Nisan 2019’da $89.99 ile piyasaya sürülen Kindle’ın yeni versiyonu, daha pürüzsüz ve ince! Beyaz ve siyah renk çeşitlerine sahip Kindle 2019’da sesli kitapları Bluetooth bağlantısı üzerinden hoparlör veya kulaklık ile dinleyebilirsin!

Eğer bu ürünleri çok sevdiysen ve bir sonraki yolculuğuna daha çok varsa en yakın zamanda Türkiye’ye dönücek gezginimizle buradan iletişime geçebilir ve Almanya’dan istediğin her ürüne kolayca ulaşabilirsin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Glocalzone Blog - 2020