HomeAlışveriş AsistanınAlmanya’dan Kesinlikle Almanız Gereken Ürünler

Almanya’dan Kesinlikle Almanız Gereken Ürünler

0
505

Avrupa turlarının vazgeçilmez rotası Almanya! İlginçliklerle dolu alışveriş dünyasından etkilenmeyip elin boş eve dönmen imkansız! Peki Almanya’dan ne almalısın? Biz senin için bir liste hazırladık. İşte o ürünler:

Apple Macbook Air 13

Price: €478-€757

Macbook çoğu kişinin hayalini kurduğu ama ulaşamadığı bilgisayarlardan biri. Ama bu ulaşılması imkansız demek değil. Glocalzone ile Macbook ürünlerini Türkiye fiyatından çok daha ucuza getirebilirsiniz.

Dji Mavic 2 Pro

Fiyat: $1599

Drone çılgınlığı tüm dünyada hızla büyümekte! Artık her gökyüzüne bakışımızda bir drone görmemiz mümkün! Bir drone ile film bile çekebilirsiniz. Fakat fiyatları da bu cihazlar kadar şaşırtıcı nitelikte. Neyse ki Almanya drone satın almak için en uygun yerlerden biri.

Adidas Ürünleri

Almanya’da ortalama Adidas ayakkabı fiyatı: €65

Her ne kadar Adidas Türkiye’de popüler olsa da Almanya’da o kadar da popüler olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. İşte tam da bu yüzden Adidas ürünleri, özellikle de ayakkabıları Almanya’da diğer ülkelere göre çok daha ucuz. Çok istediğin bir Adidas ayakkabıyı kolaylıkla Glocalzone’daki gezginlerden isteyebilirsin.

Oculus Quest
Fiyat: $399 – 499$

Hiçbir limit olmadan oyun oynamaya ne dersin? Bilgisayar yok, kablo derdi yok! Sanal gerçeklikte oyun oynama deneyimini başka bir boyuta taşıyan bu ürün bizlere, hemen her yerde oyun oynayabilme imkanı veriyor!

The Ordinary Natural Moisturizing Factors

Cildinizin dış katmanını koruyan ve nemli kalmasını sağlayan bu ürün anında etki ederek kalıcı sonuçlar yaratıyor. Denemek istersen Glocalzone’da Almanya seyahati olan bir gezginimizden isteyebilrisin!

Google Pixel 5

Fiyat €750Google’ın yenilikçi dünyasına adım atmak istiyorsun ama yaşadığın ülkede Google ürünlerine ulaşmak o kadar da kolay değil mi ? O zaman Almanya’ya gittiğinde yanına bir Google ürünü al deriz. Almanya’ya gidemeyenler de yukarıdaki butona tıklayarak kolayca Google Pixel 5 veya herhangi bir Google ürününü sipariş edebilir.

Tabii ki Alman Çikolatası!

alman çikolatası ile ilgili görsel sonucu

Almanya’ya gidip de çikolatasız dönen bir türkle henüz tanışmadım ya sen? Yine de bilmeyen varsa Alman çikolataları da Almanya’dan kesinlikle almanız gereken ürünlerden en önemlisi desek yanılmayız. Çeşit çeşit alman çikolatalarını bavuluna atmadan gelme.

Kindle, 2020

Kindle’ın yeni versiyonu, daha pürüzsüz ve ince! Beyaz ve siyah renk çeşitlerine sahip Kindle 2020’de sesli kitapları Bluetooth bağlantısı üzerinden hoparlör veya kulaklık ile dinleyebilirsin!

Eğer bu ürünleri çok sevdiysen ve bir sonraki yolculuğuna daha çok varsa en yakın zamanda Türkiye’ye dönücek gezginimizleburadaniletişime geçebilir ve Almanya’dan kesinlikle almanız gereken ürünlere kolayca ulaşabilirsin!

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here